Dostawa

Zakupione u nas kruszywo możemy dostarczyć pod wskazany adres. Dysponujemy różnego rodzaju samochodami transportowymi i jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb. Przybliżone koszty transportu znajdziesz poniżej.

Odbiór osobisty

Możliwy jest także odbiór osobisty zamówionego kruszywa w Będkowie pod Wrocławiem. Dokładny adres oraz mapę dojazdu znajdziesz w zakładce Lokalizacja i kontakt.

Usługi transportowe

Pomożemy Ci również jeśli potrzebujesz transportu. Posiadamy samochody odpowiednie do przewozu ciężkich przedmiotów oraz dużych ilości kamieni i kruszywa. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.Szczegółowe informacje na temat dostawy kruszywa

Cena transportu zamówienia zależy od ilości kamienia oraz dystansu. Transport do kilku ton kruszywa odbywa się z Będkowa pod Wrocławiem.
Trasa liczona od miejsca załadunku do miejsca rozładunku.

Większe zamówienia dostarczane są do klienta bezpośrednio z kopalni, zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Dostawa taka jest wyceniana indywidualnie po wcześniejszym kontakcie. Proponujemy atrakcyjne zniżki przy dużych zamówieniach.

Istnieje możliwość zapakowania dowolniej ilości zakupionego kruszywa w worki od 5kg do 25kg (zgrzewarka i worki dostępne na miejscu).

Aby otrzymać więcej szczegółów skontaktuj się z nami pod numerem 537-383-594.